Komfort przede wszystkim – premiera nowej kolekcji firmy EGGER


Komfort przede wszystkim – premiera nowej kolekcji firmy EGGER

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w prezentacji nowej kolekcji materiałów dekoracyjnych firmy EGGER. Spotkanie odbyło się w środę, 5 lutego 2020 roku, w nowej siedzibie naszej firmy przy ulicy Grunwaldzkiej 137 w Rumi.

Firma EGGER podtrzymuje historię sukcesu poprzedniej kolekcji, która powstała w 2017 roku. Zgromadzeni w naszej firmie architekci, stolarze i producenci mebli mogli przekonać się, iż dzięki użyciu produktów, dekorów i struktur EGGER ponownie odkryją nieograniczone możliwości tworzenia idealnych połączeń mebli i zabudowy wnętrz zgodne z obowiązującymi trendami.

Co ważne, EGGER kompleksowo rozwinął także usługi i dzięki temu wyszedł naprzeciw swoim klientom w zakresie cyfryzacji i nowoczesnego, profesjonalnego doradztwa. Dzięki nowej aplikacji ,,Kolekcja materiałów dekoracyjnych’’ EGGER klienci mają nieograniczony dostęp do wszystkich danych dotyczących dekorów i produktów.

Warto dodać, że tego dnia gościliśmy również w naszej siedzibie przedstawicieli zaprzyjaźnionej firmy HAFELE, którzy prezentowali nowe systemy oświetlenia meblowego LOOX LED. Zestawy oparte na łatwych w montażu modułach dodają klimatu w kuchni, doświetlają blaty i pozwalają lepiej dostrzec to, co kryją kuchenne szafki i szuflady. LOOX LED to wygoda, piękno i prostota instalacji.

Prezentacja produktów firmy EGGER oraz HAFELE była również okazją, do zaprezentowania naszym partnerom nowej siedziby firmy WIP.

Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie.